Mississauga Touch Football League
2018 Season Schedule, C division
Tuesday, May 22nd
7:00pm Thundercats 7, Kryptonite 6 (Gordon Graydon Memorial Secondary School)
7:00pm Port Credit (Spare)
Wednesday, May 23rd
7:00pm Militia 14, Death from Above 0 (Adult Education Centre)
Thursday, May 24th
7:00pm Goblins 6, Trailer Park Boyz 0 (Glenforest Secondary School)
Monday, May 28th
7:00pm Shockerz 30, Stingers 0 (Port Credit Secondary School)
7:00pm AEC (Spare)
7:00pm Goblins 15, Death from Above 1 (Cawthra Park Secondary School)
7:00pm Gordon Graydon (Spare)
Tuesday, May 29th
7:00pm AEC (Spare)
7:00pm Kryptonite 13, Militia 6 (Cawthra Park Secondary School)
Wednesday, May 30th
7:00pm Trailer Park Boyz 16, Thundercats 6 (Cawthra Park Secondary School)
Monday, June 4th
7:00pm Stingers 12, Trailer Park Boyz 0 (Glenforest Secondary School)
7:00pm Kryptonite 32, Death from Above 12 (Cawthra Park Secondary School)
Tuesday, June 5th
7:00pm Gordon Graydon (Spare)
7:00pm Port Credit (Spare)
7:00pm Goblins 12, Militia 0 (Glenforest Secondary School)
Wednesday, June 6th
7:00pm Shockerz 13, Thundercats 12 (Cawthra Park Secondary School)
7:00pm AEC (Spare)
Monday, June 11th
7:00pm Goblins 19, Stingers 0 (Port Credit Secondary School)
8:30pm Shockerz 50, Trailer Park Boyz 0 (Mississauga Valley Community Centre)
Wednesday, June 13th
7:00pm Militia 7, Death from Above 0 (Glenforest Secondary School)
7:00pm Thundercats 14, Kryptonite 12 (Adult Education Centre)
7:00pm Woodlands (Spare)
Monday, June 18th
7:00pm Goblins 26, Shockerz 15 (Glenforest Secondary School)
7:00pm Cawthra (Spare)
7:00pm Kryptonite 28, Trailer Park Boyz 7 (Port Credit Secondary School)
7:00pm Death from Above 20, Stingers 6 (Mississauga Valley Community Centre)
Tuesday, June 19th
7:00pm Glenforest (Spare)
Wednesday, June 20th
7:00pm Woodlands (Spare)
7:00pm Militia 25, Thundercats 14 (Cawthra Park Secondary School)
Monday, June 25th
7:00pm Kryptonite 27, Stingers 14 (Port Credit Secondary School)

8:30pm Thundercats 21, Goblins 7 (Mississauga Valley Community Centre)
Tuesday, June 26th
7:00pm Glenforest (Spare)
Wednesday, June 27th
7:00pm AEC (Spare)
7:00pm Militia 6, Trailer Park Boyz 0 (The Woodlands School)
7:00pm Shockerz 12, Death from Above 0 (Cawthra Park Secondary School)
Tuesday, July 3rd
7:00pm Stingers 14, Militia 6 (Gordon Graydon Memorial Secondary School)
7:00pm Shockerz 28, Kryptonite 14 (Port Credit Secondary School)
7:00pm AEC (Spare)
Monday, July 9th
7:00pm Death from Above 23, Trailer Park Boyz 12 (Port Credit Secondary School)
8:30pm Kryptonite 21, Goblins 0 (Mississauga Valley Community Centre)
Tuesday, July 10th
7:00pm Gordon Graydon (Spare)
7:00pm Shockerz 22, Militia 1 (Glenforest Secondary School)
Wednesday, July 11th
7:00pm Woodlands (Spare)
7:00pm AEC (Spare)
Thursday, July 12th
7:00pm Stingers 15, Thundercats 14 (Gordon Graydon Memorial Secondary School)
Monday, July 16th
8:30pm Thundercats 1, Trailer Park Boyz 0 (Mississauga Valley Community Centre)
Tuesday, July 17th
7:00pm Glenforest (Spare)
7:00pm Kryptonite 21, Militia 14 (Port Credit Secondary School)
Wednesday, July 18th
7:00pm AEC (Spare)
Monday, July 23rd
7:00pm Stingers 30, Trailer Park Boyz 6 (Port Credit Secondary School)
7:00pm Kryptonite 28, Death from Above 21 (Mississauga Valley Community Centre)
Tuesday, July 24th
7:00pm AEC (Spare)
7:00pm Shockerz 20, Stingers 8 (Port Credit Secondary School)
7:00pm Militia 19, Goblins 13 (Cawthra Park Secondary School)
7:00pm Port Credit (Spare)
Wednesday, July 25th
7:00pm Shockerz 22, Thundercats 6 (The Woodlands School)
Monday, July 30th
7:00pm Death from Above 19, Thundercats 12 (Cawthra Park Secondary School)
Tuesday, July 31st
7:00pm Shockerz 20, Trailer Park Boyz 0 (Glenforest Secondary School)
7:00pm Gordon Graydon (Spare)
7:00pm Goblins 24, Stingers 7 (Port Credit Secondary School)
Wednesday, August 1st
7:00pm AEC (Spare)

Thursday, August 2nd
7:00pm Goblins 27, Death from Above 7 (Gordon Graydon Memorial Secondary School)
Tuesday, August 7th
6:30pm AEC (Spare)
6:30pm Gordon Graydon (Spare)
6:30pm C Division Quarter-Final - Death from Above 20, Kryptonite 13 (Cawthra Park Secondary School)
6:30pm C Division Quarter-Final - Thundercats 33, Goblins 19 (Port Credit Secondary School)
Wednesday, August 8th
6:30pm C Division Quarter-Final - Stingers 20, Militia 0 (Cawthra Park Secondary School)
6:30pm C Division Quarter-Final - Shockerz 26, Trailer Park Boyz 0 (Glenforest Secondary School)
6:30pm AEC (Spare)
6:30pm Woodlands (Spare)
Thursday, August 9th
6:30pm Glenforest (Spare)
Monday, August 13th
6:30pm C Division Semi-Final - Death from Above 33, Thundercats 0 (Port Credit Secondary School)
Tuesday, August 14th
6:30pm C Division Semi-Final - Stingers 15, Shockerz 14 (Port Credit Secondary School)
Thursday, August 16th
6:30pm Glenforest (Spare)
Tuesday, August 21st
7:00pm C Division Championship - Stingers 9, Death from Above 0 (Mississauga Valley Community Centre)
Tuesday, August 28th
7:00pm Mississauga Valleys (Spare)
8:30pm Mississauga Valleys (Spare)
Tuesday, September 4th
6:45pm Mississauga Valleys (Spare)
6:45pm Mississauga Valleys (Spare)