Mississauga Touch Football League
2018 Season Schedule, D division
Tuesday, May 22nd
7:00pm Port Credit (Spare)
Wednesday, May 23rd
7:00pm Golden Receivers 6, Offerdahl Ornery 0 (Port Credit Secondary School)
7:00pm Ghosts 33, Aversan Aviators 0 (Cawthra Park Secondary School)
Monday, May 28th
7:00pm Gordon Graydon (Spare)
7:00pm AEC (Spare)
Tuesday, May 29th
7:00pm Ghosts 30, Pickleback Boys 0 (Glenforest Secondary School)
7:00pm AEC (Spare)
Wednesday, May 30th
7:00pm Golden Receivers 21, Aversan Aviators 0 (Adult Education Centre)
Monday, June 4th
7:00pm Ghosts 22, Golden Receivers 21 (Port Credit Secondary School)
Tuesday, June 5th
7:00pm Offerdahl Ornery 36, Pickleback Boys 6 (Adult Education Centre)
7:00pm Gordon Graydon (Spare)
7:00pm Port Credit (Spare)
Wednesday, June 6th
7:00pm AEC (Spare)
Thursday, June 7th
7:00pm Offerdahl Ornery 45, Aversan Aviators 13 (Glenforest Secondary School)
Monday, June 11th
7:00pm Golden Receivers 21, Offerdahl Ornery 7 (Mississauga Valley Community Centre)
Tuesday, June 12th
7:00pm Ghosts 25, Pickleback Boys 7 (Cawthra Park Secondary School)
Wednesday, June 13th
7:00pm Woodlands (Spare)
Thursday, June 14th
7:00pm Pickleback Boys 50, Aversan Aviators 0 (Glenforest Secondary School)
Monday, June 18th
7:00pm Cawthra (Spare)
7:00pm Offerdahl Ornery 31, Ghosts 8 (Gordon Graydon Memorial Secondary School)
Tuesday, June 19th
7:00pm Glenforest (Spare)
Wednesday, June 20th
7:00pm Golden Receivers 35, Pickleback Boys 8 (Port Credit Secondary School)
7:00pm Woodlands (Spare)
Tuesday, June 26th
7:00pm Glenforest (Spare)
7:00pm Offerdahl Ornery 28, Pickleback Boys 0 (Port Credit Secondary School)
7:00pm Ghosts 40, Aversan Aviators 12 (Gordon Graydon Memorial Secondary School)
Wednesday, June 27th
7:00pm AEC (Spare)
Tuesday, July 3rd
7:00pm AEC (Spare)

7:00pm Ghosts 34, Pickleback Boys 0 (Glenforest Secondary School)
Wednesday, July 4th
7:00pm Golden Receivers 39, Aversan Aviators 6 (Port Credit Secondary School)
Monday, July 9th
7:00pm Ghosts 31, Golden Receivers 8 (Mississauga Valley Community Centre)
Tuesday, July 10th
7:00pm Gordon Graydon (Spare)
Wednesday, July 11th
7:00pm AEC (Spare)
7:00pm Offerdahl Ornery 38, Aversan Aviators 0 (Cawthra Park Secondary School)
7:00pm Woodlands (Spare)
Tuesday, July 17th
7:00pm Glenforest (Spare)
Wednesday, July 18th
7:00pm AEC (Spare)
7:00pm Offerdahl Ornery 14, Golden Receivers 12 (Cawthra Park Secondary School)
7:00pm Pickleback Boys 44, Aversan Aviators 0 (Glenforest Secondary School)
Monday, July 23rd
8:30pm Ghosts 31, Offerdahl Ornery 22 (Mississauga Valley Community Centre)
Tuesday, July 24th
7:00pm AEC (Spare)
7:00pm Port Credit (Spare)
Wednesday, July 25th
7:00pm Golden Receivers 20, Pickleback Boys 0 (Port Credit Secondary School)
Tuesday, July 31st
7:00pm Ghosts 39, Aversan Aviators 12 (Cawthra Park Secondary School)
7:00pm Gordon Graydon (Spare)
Wednesday, August 1st
7:00pm AEC (Spare)
7:00pm Offerdahl Ornery 27, Pickleback Boys 6 (Cawthra Park Secondary School)
Thursday, August 2nd
7:00pm Golden Receivers 27, Aversan Aviators 2 (Glenforest Secondary School)
Tuesday, August 7th
6:30pm Gordon Graydon (Spare)
6:30pm AEC (Spare)
Wednesday, August 8th
6:30pm D Division Quarter-Final - Pickleback Boys 7, Aversan Aviators 0 (The Woodlands School)
6:30pm Woodlands (Spare)
6:30pm AEC (Spare)
Thursday, August 9th
6:30pm Glenforest (Spare)
Monday, August 13th
6:30pm D Division Semi-Final - Offerdahl Ornery 26, Golden Receivers 0 (Gordon Graydon Memorial Secondary School)
Tuesday, August 14th
6:30pm D Division Semi-Final - Ghosts 38, Pickleback Boys 12 (Cawthra Park Secondary School)
Thursday, August 16th
6:30pm Glenforest (Spare)

Monday, August 20th
7:00pm D Division Championship - Ghosts 19, Offerdahl Ornery 7 (Mississauga Valley Community Centre)
Tuesday, August 28th
7:00pm Mississauga Valleys (Spare)
8:30pm Mississauga Valleys (Spare)
Tuesday, September 4th
6:45pm Mississauga Valleys (Spare)
6:45pm Mississauga Valleys (Spare)